KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167311
nr 1216 7311
Sven Lignell
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 28x63
Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:44:14
10/11 02:50:45
250 kr
12/11 20:20:36